Töprengések. 50

BDSM Blogok » Blog - SaPi » Töprengések. 50
2021. 09. 13. 21:39 | Megjelent: 787x
Most azon töprengünk, hogy az adatlapunkon egyértelmüen kiírt dolgok, a pasik számára miért nem egyértelműek. Identitásunk latszik, adatlap nélkül is, tehát tök éttelmetlennek gondoljuk, hogy domináns, heteró, de bármilyen jelzővel önmagukat illető pasik többször is rácuppannak. Nem baj, nem zavar, csak nem értjük. Valaki megmagyarazná?

Hozzászólások (0)


Még senki nem szólt hozzá a bejegyzéshez.






 
Sütiket (cookie-kat) használunk a weboldalunk látogatásakor biztonsági és felhasználóbarát funkciók biztosítására, valamint statisztikai adatok gyűjtésére. További információ: Adatkezelési Tájékoztató