Töprengések 32.

BDSM Blogok » Blog - SaPi » Töprengések 32.
2019. 03. 26. 15:51 | Megjelent: 1381x
Most azon töprengtem, hogy egy kezdődő levélváltás miért áll meg anélkül, hogy a megszólított, aki ugyan olvassa amit írunk, de se füle se botját nem mozgatja, hogy válaszoljon, vajon mi járhat a fejében? Ennyi alapvető intelligencia sem szorul belé, hogy reagáljon? Derogál, nehogymár, vagy miért? Vagy nem tudja mit írjon, ezen kattog, vagy nem érdekli, de akkor ezt miért nem lehet normálisan, mint ahogy a megszólítás is olyan, lereagálni?

Hozzászólások (0)


Még senki nem szólt hozzá a bejegyzéshez.






 
Sütiket (cookie-kat) használunk a weboldalunk látogatásakor biztonsági és felhasználóbarát funkciók biztosítására, valamint statisztikai adatok gyűjtésére. További információ: Adatkezelési Tájékoztató