Megvilágosodás

BDSM Blogok » Blog - IgenUram » Megvilágosodás
2020. 01. 18. 16:34 | Megjelent: 1075x
Rájöttem miért van szükségem a pixiere.
Az a tengernyi szar,ami nap mint nap rámtevődik, ezzel tudom oldani.
Persze találhatnék sokkal hasznosabb módját is az oldásnak, mondjuk sportolhatnék, vagy könyvet olvashatnék,vagy a tököm tudja kötögethetnék.
De nem!
Ennél sokkal kényelmesebb vagyok már.

Nektek miért van szükségetek rá?
Ti,aki nap mint nap,éjjel nappal itt vagytok,blogoltok,kommenteket írtok, párkapcsolatban éltek,de közben magányosak vagytok.

Hozzászólások (0)


Még senki nem szólt hozzá a bejegyzéshez.






 
Sütiket (cookie-kat) használunk a weboldalunk látogatásakor biztonsági és felhasználóbarát funkciók biztosítására, valamint statisztikai adatok gyűjtésére. További információ: Adatkezelési Tájékoztató